درباره ما

پشتمون به اعتبارمون گرمه

خوش‌آمدید! ما در زمینه مشاوره و فروش تجهیزات Data Center، سرور، و کامپیوترهای Workstation فعالیت می‌کنیم. که از سال ۱۳۸۵ (2006 میلادی) در این حوزه فعالیت خود را آغاز کردیم. از آن زمان به عنوان یک منبع معتبر در بازار تجهیزات IT شناخته شده‌ایم. در حال حاضر، علاوه بر مشاوره و فروش، به واردات و عرضه محصولات بدون واسطه نیز مشغولیم. اصلی‌ترین حوزه فعالیت ما در زمینه لپ‌تاپ‌های نو و استوک غیر صنعتی می‌باشد.

هدف ما ارائه لپ‌تاپ‌های بدون تعمیر با کیفیت بالا و به شرط نداشتن ایراد به مشتریان است. که به این امر تعهد داریم و برای اطمینان از ارائه بهترین خدمات، خدمات پس از فروش خود را به صورت کتبی و در تمام ساعات شبانه‌روز (۷ روز در هفته و ۲۴ ساعت در روز) ارائه می‌دهیم که به معنای تضمین رضایت مشتریان و افزایش کیفیت خدمات می‌باشد. همچنین، ما به عنوان یک استارتاپ باور داریم که توانایی ارائه فروش مستقیم و قیمت مناسب برای انواع گجت‌ها و تجهیزات را داریم.

همچنین، در فروشگاه خود افتخار داریم که با تیمی متخصص و متعهد به کار خود، خدمات عالی ارائه می‌دهیم. تیم ما از افراد متخصص و آگاه در زمینه تکنولوژی و تجهیزات IT تشکیل شده است. اعضای تیم با انگیزه بالا به منظور رسیدن به اهداف فروشگاه فعالیت می‌کنند.

ما بهترین محصولات با قیمت مناسب را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهیم. از شما به عنوان مشتری عزیز دعوت می‌کنیم تا با ما همراه شوید و از تجربه خریدی خوشایند و کارآمد بهره‌مند شوید.

15+ محصول با کیفیت

خیلی ها می فروشن ولی ما بعد از خرید حمایتتون می کنیم.

150+ مشتری

بهترین بازخورد را از مشتریان می گیریم.

150+ سفارش ارسال شده

سفارشتون به موقع میرسه دستتون. پس با خیال راحت خرید کنین.

برترین ها را از ما بخواهید